Odoo ile E-Ticaret Sitenizi Hemen Hazırlayın

Daha önce Odoo’nun birden çok farklı iş çözümünü biraraya getirmiş benzersiz bir iş uygulaması olduğuna değinmiştik. Bu yazımızda, Odoo’nun tam entegre açık kaynak E-Ticaret platformuna bakacağız.
Odoo’yu benzersiz yapan bir diğer özelliği de, diğer iş çözümlerinde olmayan farklı iş çözümlerini içeriğinde barındırmasıdır.

Odoo; tamamen özelleştirilebilir ve stoklarınızla tam entegre çalışan bir e-ticaret platformu ile geliyor. ek bir e-ticaret yazılımına ihtiyaç duymadan ürünlerinizi dakikalar içinde internetten satışa başlayabilirsiniz.

Bu platforma biraz daha yakından bakalım:
Odoo E-Ticaret Uygulaması

Bir e-ticaret uygulaması kullanıyorsanız otomatik olarak ya da manual olarak stoklarınızı bu platforma yüklüyor olmalısınız. Odoo ile e-ticaret uygulamanıza ürün yüklemenize gerek yoktur. Stoklarınızla tam entegre çalıştığı için, stok modülü hareketleri doğrudan e-ticaret sayfalarınızdaki miktarlara ve diğer objelere yansır.

Odoo; tamamen özelleştirilebilir bir e-ticaret tasarım portalı sunar. Tasarımı dilediğiniz gibi değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Tamamen sürükle&bırak metoduyla hiç kod yazmadan/değiştirmeden isteğinize uygun portal çözümüne kavuşmanızı sağlar.

 

Odoo; e-ticaret sayfanızla ilgili hem ürün odaklı hem de satış odaklı detaylı raporlar sunar.

Odoo E-Ticaret Sitesi Rapor

 

Tamamen Odoo E-Ticaret Platformu ile hazırlanmış platformlar:

https://condorlakewood.com/shop/category/tights-79
https://www.stevenstone.co.uk/create-engagement-rings
https://www.aromen.be/
https://www.dreambaby.be/
https://www.deckersports.com/shop/category/fan-wear-15
https://www.jitsk.com/

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

tr_TRTurkish