Odoo CRM ( Kanban Tabanlı CRM )

Bu yazımızda, müşteri ve satış odaklı, modern arayüze ve native web/mobil uygulamaya sahip Odoo CRM uygulamasından bahsedeceğiz.

Şirketler satış faaliyetlerini ve müşteri ilişkilerini yönetmek için çeşitli yazılım arayışına girerler. Potansiyel müşterilerin ve kişilerin takibi, satış fırsatlarının yönetilmesi, müşteri sadakati ve iletişimin yönetilmesi, verimli bir iletişim yönetimi ve tüm bunların yönetilmesi CRM’in konusu ve şirketlerin ihtiyaçlarıdır.

Odoo, tüm bu ilişki ve iletişimin yönetilmesini sağlayan modern bir arayüze, kanban sisteme sahip bir CRM sunar.

Hep birlikte Odoo’nun sunduğu bu CRM altyapısını inceleyelim:
Odoo CRM

Odoo kanban tabanlı bir CRM uygulamasıdır.

Potansiyeller, Fırsatlar, Müşteriler, Aktiviteler, Satış ve Tekliflerin yönetilmesini kanban ve rapor tabanlı olarak sunar.

Odoo CRM’i diğer CRM uygulamalarından ayıran özelliklerinden birisi madencilik olarak nitelenen “mining” özelliğidir. Web sitenizi ziyaret eden, ya da sosyal medyadan etkileşime giren ya da herhangi bir sebeple potansiyel hale gelmiş müşteriniz için “web mining” yaparak kişi ve kurumlar hakkında internetteki public bilgiler kullanılarak yapay zeka destekli müşteri bilgi havuzu oluşturur. Siz potansiyeli oluşturduğunuzda ilgili potansiyelle ilgili tüm bilgiye sahip olmuş olursunuz. Üstelik bunu Odoo CRM otomatik olarak yapar.

Bir diğer etkileyici özellik ise VOIP entegrasyonudur. Odoo halihazırda VOIP entegrasyonu sunar. Ve aramalarınız ilgili potansiyelle entegre çalışır.

Tekliflerinizi Odoo içinden kolayca hazırlayıp dilediğiniz şekilde sürükle&bırak temelli tamamen size özel kişiselleştirilmiş teklifler oluşturabilirsiniz.

Odoo CRM, entegre bir iletişim altyapısına sahiptir ve tüm iletişim kanallarını kullanır.

 

Odoo CRM, KPI’larınızın zaman içindeki gelişimini takip ederek ve eğilimleri tespit ederek raporlar. Ve tüm CRM bileşenleri için detaylı raporlar alabilirsiniz ve bu raporları dilediğiniz zaman pivot tablolara Odoo CRM içinden aktarabilir ve düzenleyebilirsiniz.

 

Odoo CRM’in diğer etkileyici özellikleri hakkında detay almak için bana yazabilirsiniz.

 

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

tr_TRTurkish