İletişim

Benimle iletişin :
Mail : ben@mehmetyayla.com
Twitter  : Buradan 
Facebook  : Buradan

WhatsApp&Viber&Telegram : +90 542 590 4400

“İletişim” üzerine 10 yorum

 1. merhaba mehmet bey bigisayarıma çok lanet bir virüs girdi bundan nasıl kurtularbilirim çok zor durumdayım her dosya .mp3 olarak gözüküyor 🙁

 2. MRB Pc ye İnternet vürüsü yada ptt kargo vürüsü bulaşarak 2 exel dosyamı etkilemiş bulunmakta.
  kurtarma açma olasılıgımız nedir. Saygılar

 3. Allah senden razı olsun Mehmet kardeşim, 19.05.2016 da yayınladığın güncelleme ile .micro uzantılı dosyalarımı kurtardım. savaş kazanmış muzaffer kumandan modundayım, anlatamam. bu arada dosyaları 5 aydır saklıyordum, kıriptolanmış dosyalarınızı silmeyin bekleyin öğüdünüde senin yazılarında okumuştum. En büyük memo başka büyük yok, tekrar sağol varol 🙂

 4. mustafa bey merhabalar.aynı virüsten bende nasibimi aldım ve şu an 1500 dolar istiyolar.ne yapabilirim bana yardım edermisiniz.kolay gelsin.

 5. Mehmet Bey merhaba.
  Yardımınıza ihtiyacım var.
  Office dosyalarımın adı değişti ve uzantısı .locky oldu. Dosyalarım açılmıyor. Mail yoluylada olsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

 6. Mehmet bey merhaba;
  Daha önce size mail göndermiştim.
  Pc deki ofis dosyaları, .sage uzantısı oldu.Aramalar sonunda sitenizi buldum ve mail gönderdim ancak yoğunluğunuzdan olsa gerek geri dönüş yapmadınız.
  Bu konuda çözüm var mı? internetteki aramalarda bir çözüm bulamadım bu şifrelenmiş dosyaların açılması ile alakalı olarak yardımlarınızı rica ediyorum.
  saygılar

 7. Merhaba Mehmet Bey,
  Sizden bir ricam olacak. Evde vmware üzerinde denemeler yapıyorum. Ve bu cryptolocker virüsü ile ilgili birkaç deneme yapmak istiyorum firewall tarafında. Elinizde virüslü mail örneği ya da dosyası varsa kopyasını gönderebilir misiniz acaba?

 8. mehmet bey merhaba
  sistemimize biri tarafından girilmiş ve tüm veriler ziplenmiş yardımcı olabilirmisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir